Женский журнал pani.kiev.ua: статьи, рецепты, сонник, гороскоп, женские журналы, сайты для женщин...
Новости | Статьи | Рецепты | Сонник | Гороскоп | Журналы | Фотогалереи | Книги | Рукоделие Задай вопрос специалисту | Аэробика и фитнес | Диеты и похудение |    

English Italian French German Turkish Polish Japanese Hebrew Spanish Chinese Arabic Ukrainian Russian

Почитай!
Мода
Красота&Стиль
Парфюмерия и косметика
Карьера
Здоровье
Беременность, роды, воспитание детей
Йога
Психология
Истории из жизни
Интим
Мой дом и интерьер
Авто на шпильках
Мужчинам на заметку
Отдых
Куклы
В мире цветов
Дача, сад, огород
Праздники. История, традиции, поздравления
Чудеса своими руками
Магия, гадания, непознанное
В стране сновидений
Гороскоп
Астрологический прогноз на неделю
Литературная гостиная
Притчи и сказки
Колонка кинокритика
Разделы
Новости (архив)
В стране и мире
Кулинарный эксклюзив
Сонник
Рукоделие
Консультации
Аэробика и фитнес
Диеты и похудение
Женские журналы
Фотогалереи
Наши опросы

 

Чому я вирішила стати стоматологом ... Библиотека : Литературная гостиная Бібліотека: Літературна вітальня

Почему я решила стать стоматологом... Чому я вирішила стати стоматологом ...

Стоматолог – врач, которого боятся не только дети, но и львиная доля взрослых людей. Стоматолог - лікар, якого бояться не тільки діти, але і левова частка дорослих людей. Чем же обоснован этот невероятный страх? Чим же обгрунтований цей неймовірний страх?

Предупреждение!!! Попередження! Всё, что будет изложено ниже – плод моих фантазий, основанный на собственном горьком опыте. Все, що буде викладено нижче - плід моїх фантазій, заснований на власному гіркому досвіді.

Стоматофобия – паническая болезнь, вызванная глубокой психологической травмой, полученной в раннем детстве. Стоматофобія - панічний хвороба, викликана глибокою психологічною травмою, отриманою в ранньому дитинстві. К сожалению, я должна признать, что эта «болезнь» коснулась и меня. На жаль, я мушу визнати, що ця «хвороба» торкнулася і мене.

RORER advertising network
Начиналось всё довольно таки безобидно…кариес в молочных зубах…длинные очереди возле заветной двери…жуткие крики детей, доносившиеся из всех кабинетов…свист бормашины, режущий слух… Первый раз – ДА, это интересно особенно любопытному ребёнку: тётя в белоснежном халате, кабинет, ослепляющий чистотой, разнообразие запахов, стеклянный столик с кучей маленьких баночек, скляночек, кресло, на котором катаются, лампочка, светящая ярко-ярко, прямо в глазки, и добрый, ласковый голос тёти: «Здравствуй деточка, как наши дела? Починалося все досить таки безневинно ... карієс в молочних зубах ... довгі черги біля заповітної двері ... страшні крики дітей, що доносилися з усіх кабінетів ... свист бормашини, що ріже слух ... Перший раз - ТАК, це цікаво особливо цікавому дитині: тітка в білосніжному халаті, кабінет, сліпучим чистотою, розмаїття запахів, скляний столик з купою маленьких баночок, скляночек, крісло, на якому катаються, лампочка, що світить яскраво-яскраво, прямо в очі, і добрий, лагідний голос тітки: «Здрастуй дитинко, як наші справи? Давай откроем ротик и посмотрим, что же у нас там…» Давай відкриємо ротик і подивимося, що ж у нас там ... »

У ребёнка возникает чувство лёгкого головокружения от такой новизны, от неизвестности, в которую он попадает так внезапно, он пока ещё не понимает, чем это может закончиться… Если врач сможет морально подготовить ребёнка, доходчиво ему рассказать про «кариозных монстров», терзающих слабенькие зубки, и научить дружить с зубной щёткой, то с детской психикой будет всё в порядке. У дитини виникає відчуття легкого запаморочення від такої новизни, від невідомості, в яку він потрапляє так раптово, він поки що не розуміє, чим це може закінчитися ... Якщо лікар зможе морально підготувати дитини, дохідливо йому розповісти про «каріозних монстрів», що терзали слабенькі зубки , і навчити дружити із зубною щіткою, то з дитячою психікою буде все в порядку. Это благоприятный исход посещения стоматолога, возможный лишь при достаточной интеллигентности, и высоком уровне педагогической подготовки врача, к которому попадает ребёнок. Це успішний результат відвідування стоматолога, можливий лише при достатній інтелігентності, і високий рівень педагогічної підготовки лікаря, до якого потрапляє дитина. Но, к великому сожалению, так происходит не всегда. Але, на превеликий жаль, так відбувається не завжди.

Второй вариант исхода данной ситуации не столь удачен, я бы даже назвала его печальным. Другий варіант результату даній ситуації не настільки вдалий, я б навіть назвала його сумним. Может быть, врач не достаточно ласково разговаривает, может, нет у него настроения объяснять что-то маленькому «сопляку»…может быть тысяча причин, по которым после такого приёма у ребёнка остаётся неприятный осадок. Може бути, лікар не досить ласкаво розмовляє, може, в нього немає настрою пояснювати щось маленькому «сопляк» ... може бути тисяча причин, за якими після такого прийому у дитини залишається неприємний осад. Вот именно с этого всё и начинается… Ось саме з цього все і починається ...

Второй вариант, описанный мною выше, в общих чертах отражает мою первую встречу со стоматологом. Другий варіант, описаний мною вище, в загальних рисах відображає мою першу зустріч зі стоматологом. Все дальнейшие походы в этот «кабинет пыток» имели примерно одинаковый план. Всі подальші походи в цей «кабінет тортур» мали приблизно однаковий план. Сначала долгие уговоры мамы на полугодовой профилактический осмотр, и все-таки она побеждает, я соглашаюсь на этот ответственный шаг, но только в её сопровождении. Спочатку довгі вмовляння мами на піврічний профілактичний огляд, і все-таки вона перемагає, я погоджуюся на цей відповідальний крок, але тільки в її супроводі.

Мы приходим в назначенный день и час. Ми приходимо в призначений день і час. Минуты ожидания в приёмной кажутся мне вечностью, моё подсознание рисует жуткие картины с присутствием обильного количества крови, толпы зловеще улыбающихся стоматологов, держащих в окровавленных руках инструменты немыслимых размеров, всё это сопровождается скрежетом бормашины, что придаёт ощущение реальности моих фантазий. Хвилини очікування в приймальні здаються мені вічністю, моя підсвідомість малює страшні картини з присутністю великої кількості крові, натовпи зловісно усміхнених стоматологів, які тримають в руках закривавлених інструменти немислимих розмірів, все це супроводжується скреготом бормашини, що надає відчуття реальності моїх фантазій. Это переломный момент, и если в этот миг я со скоростью света не вылетаю из поликлиники, то, можно сказать, что половина испытания пройдена. Це переломний момент, і якщо в цю мить я зі швидкістю світла не вилітаю з поліклініки, то, можна сказати, що половина випробування пройдена.

С трясущимися коленями и ужасом, искажающим лицо, я вхожу в кабинет, и если при виде своего «палача», то есть врача, не падаю в обморок, то благополучно оказываюсь в заветном кресле. З тремтячими колінами і жахом, що спотворюють обличчя, я входжу в кабінет, і якщо при вигляді свого «ката», тобто лікаря, не падаю в обморок, то благополучно опиняюся в заповітному кріслі. При разговоре с врачом голос дрожит, трясутся все внутренности (в тот момент я чувствую местоположение всех своих внутренних органов) и конечности (особенно нижние), мышцы тела находятся в тонусе (как будто они сократились, а расслабиться не могут). При розмові з лікарем голос тремтить, трясуться всі нутрощі (в той момент я відчуваю місце розташування всіх своїх внутрішніх органів) і кінцівки (особливо нижні), м'язи тіла знаходяться в тонусі (начебто вони скоротилися, а розслабитися не можуть). Дрожь эта непроизвольна, никакие усилия силы воли, мысленные уговоры и самовнушение того, что здесь мне желают только добра, не могут остановить это непроизвольное сокращение мышц. Тремтіння ця мимовільна, ніякі зусилля сили волі, уявні вмовляння і самонавіювання того, що тут мені бажають тільки добра, не можуть зупинити це мимовільне скорочення м'язів. Носовой платок, который я всегда имею при себе, в моих руках превращается в жалкую мятую тряпочку, затёртую почти до дыр. Носовий хустку, яку я завжди маю при собі, в моїх руках перетворюється на жалюгідну пом'ятий тряпочку, затерту майже до дірок. На руках остаются глубокие ямки виде четырёх полумесяцев (от ногтей) на каждой ладони. На руках залишаються глибокі ямки вигляді чотирьох напівмісяців (від нігтів) на кожній долоні. Впиваясь ногтями в ладони, я отвлекаю своё внимание оттого, что происходит у меня во рту. Впиваючись нігтями в долоні, я відволікаю свою увагу від того, що відбувається у мене в роті. Глаза зажмурены, на лбу капли холодного пота. Очі заплющивши, на лобі краплі холодного поту. Со стороны это выглядит ужасно. З боку це виглядає жахливо.

Врач, глядя на такую «скукоженую» пациентку приходит в ужас, дрожащим голосом он спрашивает: «Девушка, Вам больно???» (Хотя в тот момент он подсознательно понимает, что ни капли боли он не причинил, врач в тупике…) Я, слегка приоткрыв глаза, отвечаю: «НЕТ, не больно!». Лікар, дивлячись на таку «скукоженую» пацієнтку приходить в жах, тремтячим голосом він запитує: «Дівчина, Вам боляче???» (Хоча в той момент він підсвідомо розуміє, що ні краплі болю він не заподіяв, лікар у глухому куті ...) Я , злегка відкривши очі, відповідаю: «НІ, не больно!». Тут я начинаю понимать, что ведь мне действительно не больно, а сжимаюсь я от одной мысли, что мне сейчас будет очень больно. Тут я починаю розуміти, що ж мені дійсно не боляче, а стискати я від однієї думки, що мені зараз буде дуже боляче. Простой вывод: ни один мой поход к стоматологу не обходился без боли, в большей мере моральной, чем физической, поэтому одно слово стоматолог вызывает у меня массу неприятных ощущений, приходя даже на консультацию или профилактический осмотр, мне кажется что непременно «будет много крови и боли». Простий висновок: жоден мій похід до стоматолога не обходився без болю, в більшій мірі моральної, ніж фізичної, тому одне слово стоматолог викликає в мене масу неприємних відчуттів, приходячи навіть на консультацію або профілактичний огляд, мені здається що неодмінно «буде багато крові і болю ». В норму для меня вошло то, что я ухожу с приёма подавленная, с чувством облегчения и радостной мыслью, о том, что всё закончилось. У норму для мене ввійшло те, що я йду з прийому пригнічена, з почуттям полегшення і радісною думкою, про те, що все закінчилося.

Вот примерно так складывается дальнейшая жизнь ребёнка, травмированного в детстве. Ось приблизно так складається подальше життя дитини, травмованого у дитинстві.

Повзрослев, я стала понимать, что так жить нельзя, нельзя так бояться, и я решила, что со страхами надо бороться. Подорослішавши, я почала розуміти, що так жити не можна, не можна так боятися, і я вирішила, що зі страхами треба боротися. Мне хочется, чтобы как можно меньше детей было травмировано, меньше людей боялось стоматологов, ведь это не звери, а люди, приносящие добро. Мені хочеться, щоб якомога менше дітей було травмовано, менше людей боявся стоматологів, адже це не звірі, а люди, що приносять добро. Теперь я поняла, что стоматолог не приносит боль, он избавляет от неё. Тепер я зрозуміла, що стоматолог не приносить біль, він позбавляє від неї. Единственный выход я вижу в том, что мне самой необходимо стать тем, кого я так боюсь. Єдиний вихід я бачу в тому, що мені самій необхідно стати тим, кого я так боюсь. Именно по этой причине я и выбрала стоматологию. Саме з цієї причини я і вибрала стоматологію. Я, конечно же, понимаю, что травмы детства не забываются, но их можно немного «залечить», что я и хочу попытаться сделать. Я, звичайно ж, розумію, що травми дитинства не забуваються, але їх можна трохи «залікувати», що я і хочу спробувати зробити.

Я осознанно сделала свой выбор, и естественно понимаю, если уж я начала осваивать такую сложную профессию, то я должна освоить её в полном объёме. Я свідомо зробила свій вибір, і природно розумію, якщо вже я почала освоювати таку складну професію, то я повинна засвоїти її в повному обсязі. То есть быть врачом с большой буквы, а не каким то «специалистом», при произнесении фамилии которого пациенты готовы бежать на все четыре стороны, лишь бы не попасть к нему на приём. Тобто бути лікарем з великої літери, а не якимось «фахівцем», при проголошенні прізвища якого пацієнти готові бігти на всі чотири сторони, аби не потрапити до нього на прийом.
Эта профессия требует не только безупречных технических навыков, но и большого психологического напряжения. Ця професія вимагає не тільки бездоганних технічних навичок, але і великого психологічного напруження. Твоя работа моментально может быть оценена критически (пациенту может что либо не понравится), и врач должен быть к этому готов, он должен не падать духом в случае неудачи, а это на самом деле не так то просто. Твоя робота вмить може бути оцінена критично (пацієнтові може що або не сподобається), і лікар повинен бути до цього готовий, він повинен не падати духом у разі невдачі, а це насправді не так то просто.

И вообще, врач стоматолог приносит огромную радость людям, он возвращает человека в общество, даёт ему возможность полноценно общаться, улыбаться, ведь красивая улыбка, это так важно! І взагалі, лікар стоматолог приносить величезну радість людям, він повертає людини в суспільство, дає йому можливість повноцінно спілкуватися, посміхатися, адже гарна усмішка, це так важливо!
Автор: Вырыпаева Мария Автор: Вирипаєва Марія


Пожалуйста, оцените эту статью. Будь ласка, оцініть цю статтю. Ваше мнение очень важно для нас (1 - очень плохо, 5 - отлично) Ваша думка дуже важлива для нас (1 - дуже погано, 5 - відмінно)
<< Предыдущая статья <<Попередня стаття Рубрика Литературная гостиная Рубрика Літературна вітальня Следующая статья >> Наступна стаття>>

Свежие статьи в рубрике «Литературная гостиная»: Гала и Ягуар. Нові статті у рубриці «Літературна вітальня»: Гала і Ягуар. Часть 3 , Гала и Ягуар. Частина 3, Гала і Ягуар. Часть 2 , Гала и Ягуар. Частина 2, Гала і Ягуар. Часть 1 , Остров надежды , В последний раз , Сорок один, или В ожидании ягодной поры , Про девочку , Ночник , Клубок змей. Частина 1, Острів надії, В останній раз, Сорок один, або В очікуванні ягідної пори, Про дівчинку, Ночник, Клубок змій. Часть 6 , Клубок змей. Частина 6, Клубок змій. Часть 5 Частина 5

 


Женский журнал pani.kiev.ua: статьи, рецепты, сонник, гороскоп, женские журналы, сайты для женщин...


© 2004-2023
Чому я хочу стати стоматологом|хочу стати лікарем|чому я вирішив стати лікарем|я хочу бути стоматологом|твір на тему чому я хочу стати лікарем|rbv z [jxe cngnb b xjve|чому я вирішила стати лікарем|почему я решила стать стоматологом|я хочу стати лікаром|сонник бути лікарем|чому я хочу бути лікарем|я хочу стати лікарем|я хочу стати стоматологом|хочу бути стоматологом|чому я мрію стати лікарем|чому я хочу бути стоматологом|чому я хочу стати лікарем|хочу стати стоматологом|я хочу бути лікарем тому що|хочу бути лікарем|я хочу бути лікарем|0твір розповидь я хочу бути дитячим лікарем
Журнал современной женщины Pani.kiev.ua,
Перепечатка материалов разрешена только с непосредственной ссылкой на / при обязательном уведомлении редакции по e-mail.  
Главный редактор проекта
По общим и административным вопросам обращайтесь