Женские журналы
Фотогалереи
Наши опросы

"Спартак" забив "Баварії" стільки ж, скільки "Баварія" забила "Спартаку"

[22.11.2013] "Спартак" забил "Баварии" столько же, сколько "Бавария" забила "Спартаку" [22.11.2013] "Спартак" забив "Баварії" стільки ж, скільки "Баварія" забила "Спартаку"

У московского "Спартака" второе очко в розыгрыше Лиги чемпионов сезона 2013/07 - домашний матч в "Лужниках" с мюнхенской "Баварией" сыгран вничью - 2:2. У московського "Спартака" друге очко в розіграші Ліги чемпіонів сезону 2013/07 - домашній матч в "Лужниках" з мюнхенської "Баварією" зіграно внічию - 2:2.

RORER advertising network
В начале матча спартаковцы больше владели мячом и на 16-й минуте открыли счет - Максим Калиниченко ударом со штрафного обвел стенку и направил мяч точно в угол ворот Оливера Кана. На початку матчу спартаківці більше володіли м'ячем і на 16-й хвилині відкрили рахунок - Максим Калиниченко ударом зі штрафного обвів стінку і направив м'яч точно в кут воріт Олівера Кана.

Через шесть минут Клаудио Писарро сравнял счет, головой переправив мяч в ворота красно-белых после флангового навеса Кристиана Леля. Через шість хвилин Клаудіо Пісарро зрівняв рахунок, головою переправив м'яч у ворота червоно-білих після флангового навісу Крістіана Леля. Вратарь "Спартака" Алексей Зуев в этом эпизоде сыграл не лучшим образом - мяч пролетел в метре от него. Воротар "Спартака" Олексій Зуєв у цьому епізоді зіграв не кращим чином - м'яч пролетів в метрі від нього.

На 39-й минуте гости повели в счете - Писарро дальним ударом с 23-х метров отправил мяч в спартаковскую сетку. На 39-й хвилині гості повели в рахунку - Пісарро дальнім ударом з 23-х метрів відправив м'яч у спартаківську сітку. Во втором тайме на 72-й минуте хозяева поля отыгрались - после подачи Максимом Калиниченко углового Радослав Ковач пробил мяч в ворота Кана. У другому таймі на 72-й хвилині господарі поля відігралися - після подачі кутового Максимом Калиниченко Радослав Ковач пробив м'яч у ворота Кана.

До окончания игры опасные моменты были у обеих команд, но счет уже не изменился. До закінчення гри небезпечні моменти були в обох команд, але рахунок вже не змінився. "Бавария" сегодня пропустила первые мячи в нынешнем розыгрыше Лиги чемпионов – до этого команда из Мюнхена в четырех матчах оставляли свои ворота неприкасаемыми. "Баварія" сьогодні пропустила перші м'ячі в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів - до цього команда з Мюнхена до чотирьох матчах залишали свої ворота недоторканними.

Сегодняшней игрой спартаковцы набрали два очка в группе В и сохранили шансы на попадание в 1/16 финала Кубка УЕФА. Сьогоднішньою грою спартаківці набрали два очки в групі В і зберегли шанси на потрапляння в 1 / 16 фіналу Кубка УЄФА. Но это произойдет только в том случае, если миланский "Интер" обыграет лиссабонский "Спортинг", а в последнем туре "Спартак" выиграет у португальцев в гостях. Але це станеться тільки в тому випадку, якщо міланський "Інтер" обіграє лісабонський "Спортинг", а в останньому турі "Спартак" виграє у португальців в гостях.

На фото: Максим Калиниченко против Мартина Демикелиса. На фото: Максим Калініченко проти Мартіна Демікеліс.

Автор: Александр Тарасенков Автор: Олександр Тарасенков