Сонник : Сонник:

ЭШАФОТ ЭШАФОТ

Находиться во сне на эшафоте - свидетельство того, что в скором времени вам придется ответить за совершенные поступки. Перебувати в сні на ешафоті - свідчення того, що незабаром вам доведеться відповісти за скоєні вчинки. Грядет расплата за грехи. Гряде розплата за гріхи. Возможно, такой сон предвещает серьезную опасность, угрожающую вашей жизни. Можливо, такий сон передвіщає серйозну небезпеку, яка загрожує вашому житті.

Наблюдать во сне за совершаемой на эшафоте казнью - знак того, что вы станете невольным свидетелем насильственной смерти человека, но самое ужасное в том, что вы никак не сможете помешать совершаемому преступлению. Спостерігати в сні за що здійснюється на ешафоті стратою - знак того, що ви станете мимовільним свідком насильницької смерті людини, але найжахливіше в тому, що ви ніяк не зможете перешкодити здійснюваного злочину. Не корите себя, ибо все в руках Господних! Чи не коріте себе, бо все в руках Господніх!

Сооружать во сне эшафот - пророчество того, что своими действиями вы наносите большой вред ближним. Споруджувати уві сні ешафот - пророцтво того, що своїми діями ви наносите великої шкоди ближнім. Остановитесь, пока не поздно, в противном случае за свои грехи вам придется ответить перед Богом! Зупиніться, поки не пізно, у противному випадку за свої гріхи вам доведеться відповісти перед Богом!

Видеть себя во сне палачом, совершающим казнь на эшафоте, - плохое предзнаменование. Бачити себе в сні катом, що здійснює страту на ешафоті, - погана ознака. Такой сон свидетельствует о том, что помимо своей воли вы станете причиной гибели множества людей, о чем узнаете уже на закате жизни. Такий сон свідчить про те, що крім своєї волі ви станете причиною загибелі багатьох людей, про що довідаєтеся вже на схилі життя.

Толкование этого сна взято: сонник Ванги Тлумачення цього сну взято: сонник Ванги
Этот сон относится к рубрике(ам) сонника: предметы Цей сон відноситься до рубрики (ам) сонника: предмети